کانون هواداران مورتال کامبت

سایت


انجمن


ویکی

.

به گورو رای دهید!

mortalkombatx goro22 به گورو رای دهید!

دیروز بود که ادبون بعد از نمایش دیالوگ مبارزه اسکورپیون و کوان چی که میتوانید در ادامه مطلب آنرا دانلود کنید، از طرفداران خواست تا دو شخصیت بعدی را از شخصیتهایی که تا به حال معرفی شده اند ، انتخاب کنند.

2UTS 981 به گورو رای دهید!

اگر شما هم در توئی_تر حساب کاربری دارید (اگر ندارید یک حساب بسازید)، کافیست در قالب یک تو_یت، MKXfightintro# را نوشته و دو شخصیتی که میخواهید دیالوگ آنها در مقابل هم منتشر شود، بنویسید. پیشنهاد ما به شما اینست از آنجایی که گورو معرفی شده است و ادبون هم هیچ استثنائی میان شخصیتهای معرفی شده ذکر نکرده، همه به گورو رای دهید.

ادامه مطلب …


دانلود فونت و تصاویر انتخاب کاراکتر Mortal Kombat X

Untitled 1 دانلود فونت و تصاویر انتخاب کاراکتر Mortal Kombat X

سایت MKwarehouse به تازگی فونت بازی را منتشر کرده که میتوانید آنرا دانلود کنید به علاوه ما هم برای اینکه این پست کوتاه نباشد،  icon smile دانلود فونت و تصاویر انتخاب کاراکتر Mortal Kombat X تصاویر انتخاب کاراکتر بازی را از ویدئوهای ۱۰۸۰p استخراج کردیم.

به ادامه مطلب بروید…

ادامه مطلب …


اطلاعات منتشر شده درباره قسمت دوم و سوم کامیک MKX

raidenmkxcomic mkc 350x234 اطلاعات منتشر شده درباره قسمت دوم و سوم کامیک MKX

اطلاعاتی درباره قسمت دوم و سوم از کامیک های MKX که قرار است در سال ۲۰۱۵ منتشر شوند ، لو رفت.

ادامه مطلب …


استریم KOMBAT KAST + دانلود موزیک انتخاب کاراکتر در MKX

KOMBATKAST2016m091 استریم KOMBAT KAST + دانلود موزیک انتخاب کاراکتر در MKX

استودیوی ندررلم ششم نوامبر در قالب یک استریم، گیم پلی بیشتری از Mortal Kombat X به نمایش گذاشت. در این استریم Tyler Lansdown و Derek Kirtzic و John Edwards درباره ی سیستم جدید مبارزه و ورژنهای مختلف هر شخصیت در بازی صحبت میکنند، همچنین برای اولین بار به طور رسمی فتالیتی اسکورپیون و کوان چی نمایش داده شد.

برای خواندن متن کامل و دانلود این استریم به ادامه مطلب بروید…

ادامه مطلب …


سریال Mortal Kombat X در راه است !!!

27531923313372430643 سریال Mortal Kombat X در راه است !!!

استودیوی Blue Ribbon Content که زیرنظر Warner Bros قرار دارد،در حال کار بر روی ساخت سریال Mortal Kombat X می باشد.هنوز تاریخ انتشاری برای آن اعلام نشده است اما با توجه به گزارش GameInformer این سریال تمامی کاراکترهای جدید و قدیمی را در این سریال خواهد گنجاند.استودیوی Blue Ribbon اخیرا به وسیله ی Warner Bros معرفی گردید.انتظار می رود که این مجموعه در تاریخی نزدیک به زمان انتشار بازی Mortal Kombat X یعنی ۱۴ آوریل ۲۰۱۵ منتشر شود.این عنوان که از سوی NetherRealm Studios در دست ساخت قرار دارد برای پلتفرم های PC،Xbox One،Xbox 360،PS3 و PS4 عرضه می گردد.

ادامه مطلب …


صفحه 1 از 5112345...102030...قبلی »